Ana sayfa » Oteller » Hilton’dan toplantı ve etkinlikler için yeni hijyen programı: EventReady

Hilton’dan toplantı ve etkinlikler için yeni hijyen programı: EventReady

Hilton Grubu, konaklamalar için başlattığı ‘Cleanstay’ uygulamasından sonra toplantı ve etkinliklere özgü global bir temizlik ve müşteri hizmetleri programı olan EventReady’yi tanıttı.


Hilton EventReady, şirketin kısa bir süre önce başlattığı Hilton CleanStay programının ikinci aşaması olarak göze çarpıyor.

Hilton CEO’su Chris Nassetta konu ile ilgili olarak şunları söyledi:


“Hilton olarak, yüz yüze iletişimin gücüne her zaman inandık. Ekiplerimizin, etkinlik yöneticileri ile birlikte oluşturdukları olağanüstü deneyimlerle gurur duyuyoruz. Günümüzün yeni normalinde, ölçeği ne olursa olsun; etkinlikleri planlayan ve katılanların sağlıklarına ve güvenliklerine odaklandıklarını biliyoruz. Hilton EventReady, esnek planlama ve fiziksel mesafe protokollerinden, şeffaf temizlik kurallarına ve ilham veren ikram seçeneklerine kadar, etkinlik deneyiminin tamamı için yenilikçi çözümler sunuyor”

Programın temel ilkeleri şunlardan oluşuyor:


Temizlik Protokolleri: Program, etkinlik deneyimindeki tüm temas noktalarını mercek altına alarak Hilton CleanStay dezenfeksiyon standartlarını daha da ileri bir düzeye taşıyor. Bu standartlar, misafir ve toplantı odaları için oda mühürlerini, ortak kullanım alanlarında ve toplantı alanlarında dezenfeksiyon istasyonlarını ve EventReady Oda Kontrol Listesini içeriyor.


Rezervasyondan faturalandırmaya kadar esneklik: Esnekliğe önem veren Hilton Ekibi, müşterilerle beraber ortak amaçlar doğrultusunda bir çalışma yürütecek . Bu kapsamda sunulacak hizmetler:


*Esnek fiyatlandırma, alan seçenekleri ve sözleşme şartları;
*Küçük toplantılar için sadeleştirilmiş anlaşmalar gibi müşteri ihtiyaçlarına yönelik esnek seçenekler
*Tesisteki katılımcıları uzak konumlarda bulunanlarla sorunsuz bir şekilde bir araya getiren Hibrit Toplantılar, Oda Düzenekleri ve Yaratıcı İletişim Ağları gibi çözümler için uzman rehberliği ve kaynaklar sunan Hilton EventReady kılavuz kitabı


Güvenli ve Sosyal Sorumluluk Taşıyan Çözümler: Hilton çalışanları müşterilerin gerek sağlık gerekse güvenlikle ilgili endişelerini karşılarken etkinliklerin de amacına ulaşması için müşterilerle işbirliği yapacaklar. Böylece sorumlu bir şekilde toplantılara ev sahipliği yapılacak.


Süreç, fiziksel mesafeyi koruyan toplantı düzeni ve yemek servisleri, özenli yiyecek ve içecek menüleri ve çevre duyarlılığı gibi Hilton’un kurumsal sosyal sorumluluk ilkelerine uygun seçenekler içeriyor.

Hilton EventReady hakkında daha fazla bilgi almak için www.meetings.hilton.com/eventready adresini ziyaret edebilirsiniz.

© Haber, kaynak gösterilerek ve link verilerek kısmen veya tamamen kullanılabilir.

Benzer Haberler