Ana sayfa » Oteller » Accor, 2024 Paris Olimpiyatlarının Resmi Partneri Oldu
Accor, 2024 Paris Olimpiyatlarının Resmi Partneri Oldu

Accor, 2024 Paris Olimpiyatlarının Resmi Partneri Oldu


2024 Paris Olimpiyat Oyunları Başkanı Tony Estanguet ve Accor CEO’su Sébastien Bazin, dün Paris’te gerçekleşen ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un da katıldığı Destination France Zirvesi’nde Paris 2024 ile Accor arasındaki yeni anlaşmayı duyurdular.


Anlaşmaya göre medya ve atletlerin konaklayacağı olimpiyat köylerinde konaklama hizmeti Accor tarafından sağlanacak.


Accor CEO’su Sébastien Bazin şunları söyledi:


“ Accor, dünyanın dört bir yanından sporcuların ve seyircilerin Fransa’ya geleceği Paris 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları ile ortak olmaktan gurur duyuyor. Çalışanlarımız ve ekiplerimiz: Fransa’da misafirperverliğin ne anlama geldiğini dünyaya göstermek ve gezegendeki en büyük spor etkinliğinde herkese unutulmaz bir deneyim ve konaklama sağlamak için şimdiden tüm çabalarını gösteriyor. Paris, oyunlara ev sahipliği yapıyor ve biz de onları gerçekleştiren insanları ağırlamaya hazır olacağız.”


Paris 2024 Olimpiyat Oyunları Başkanı Tony Estanguet ise şöyle konuştu:


”Accor ile olan ortaklığımız ortak hedefimiz olan Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlara katılan tüm sporculara, yetkililere ve medyaya Fransa misafirperverliği konusundaki özel yaklaşımımızı yansıtan bir hizmet ve deneyim sunma arzumuzu vurguluyor.”


Yapılan anlaşmaya göre Accor sporcuların ve medyanın kalacağı olimpiyat köylerindeki konaklama hizmetlerini yönetecek ve Paris 2024 için dijital bir otel rezervasyon platformu oluşturacak. Platform Olimpiyat ve Paralimpik mekanları çevresindeki tüm Fransız otel pazarını kapsayacak.


Grup ayrıca belirli sporcular, medya temsilcileri ve Ulusal Olimpiyat ve Paralimpik Komiteleri üyeleri de dahil olmak üzere akredite personelin konaklaması için tesis sağlayacak.


Anlaşma kapsamında Accor’un sadakat programı ”ALL – Accor Live Limitless loyalty” üyeleri için özel ödüller söz konusu olacak.

Benzer Haberler