Ana sayfa » Havayolları » SunExpress Schalke 04’e Sponsor Oldu
SunExpress Tiflis'ten İzmir, Ankara ve Antalya'ya Uçacak

SunExpress Schalke 04’e Sponsor Oldu

Türk Hava Yolları ve Lufthansa iştiraki olan SunExpress, Bundesliga’ya tekrar yükselen FC Schalke 04’ün yeni havayolu partneri oldu.


3 yıl sürecek anlaşma kapsamında SunExpress, Schalke 04 takımını Türkiye’deki yapılacak kampa ve diğer uluslararası yolculuklara taşıyacak.


FC Schalke 04 CEO’su Bernd Schröder anlaşmayla ilgili şunları söyledi;


“SunExpress ile tanınmış ve sporu seven bir ortak kazanıyoruz. Şirket kendisini sporun havayolu olarak görüyor – bizim için daha iyi bir ortak olamazdı. İşbirliği, sadece spor alanında değil, her iki tarafa da önemli katma değer sunuyor. Örneğin, gelecekte SunExpress ile birlikte antrenman kampına gideceğiz – hayranlarımız ve takipçilerimiz de ortaklıktan faydalanacak. Önümüzdeki yıllar için ortak hedefimiz net: Yüksekleri hedefliyoruz.”


SunExpress CEO’su Dr. Max Kownatzki ise şunları ekledi;
“Profesyonel sporları desteklemek uzun süredir DNA’larımızda var. Bu nedenle bir havayolu partneri olarak Almanya’nın en başarılı ve tanınmış Bundesliga kulüplerinden birini desteklemekten gurur duyuyoruz. Kraliyet mavisi ve güneşli sarı, SunExpress ve FC Schalke 04 aynı değerleri paylaştığı için mükemmel bir uyum sağlıyor: tutku, bağlılık ve takım ruhu . İster sahada ister deniz seviyesinden 11.000 metre yükseklikte olsun: taraftarlarımız ve müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.”

Anlaşmanın finansal boyutu açıklanmadı.

Benzer Haberler