Ana sayfa » Havayolları » EasyJet Holidays , Hotelbeds ile anlaştı
EasyJet Holidays , Hotelbeds ile anlaştı

EasyJet Holidays , Hotelbeds ile anlaştı

Yeni kurulan easyJet Holidays, Hotelbeds ile global otel tedariği için 5 yıllık bir anlaşma imzaladı

Hotelbeds, birçoğu özel anlaşmalı dünya genelinde 180.000’den fazla tesise erişim sağlıyor. Hotelbeds genel müdürü Carlos Munoz şunları söyledi: “easyJet Holidays’in stratejik bedbank ortağı olarak, Avrupa’nın en büyük tatil şirketlerinden biri haline gelmesini görmek için sabırsızlanıyoruz.“Hotelbeds ekibi olarak, easyJet Holidays’in bu noktaya ulaşmasına yardımcı olmak için yaptığımız çalışmalardan gurur duyuyoruz ve onlarla çalışmaya devam edebilmekten mutluyuz

“Bu, Hotelbeds’in, havayolu şirketlerinin tur operasyonu hacimlerini oluşturmalarına ve büyütmelerine yardımcı olacak deneyim, teknoloji ve otelci ilişkilerine sahip olduğunu gösterdi. Burası şimdiden dünya çapında 40’tan fazla ortağı ile en hızlı büyüyen alanımız. ”

EasyJet Holidays CEO’su Garry Wilson “Hotelbeds ile stratejik bir oda tedarikçisi olarak ilişkimize devam edebilmek harika.“Müşterilerimize plajlar ve şehir tatillerinde Avrupa’nın en iyi otellerinden bazılarını vermek için doğrudan sözleşmeli otellerimizin yanı sıra Hotelbeds envanterinden de bazı otelleri seçtik.

“Hotelbeds ile birlikte işimizi büyütmeyi ve ölçeklendirmeyi ve şirket içi ekibimizi desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.

Anlaşma ile , kısa süre önce Singapore Airlines ve Luxair in de dahil olduğu Hotelbeds ‘in 40 tan fazla havayolu ortaklarına bir yenisi eklenmiş oldu.

Benzer Haberler