Ana sayfa » Havayolları » Corendon Airlines, Antalya Stadyumu’nun İsim Sponsoru Oldu
Corendon Airlines, Antalya Stadyumu'nun İsim Sponsoru Oldu

Corendon Airlines, Antalya Stadyumu’nun İsim Sponsoru Oldu

Fraport TAV Antalyaspor ile Corendon Airlines arasında imzalanan anlaşma ile Antalya Stadyumu’nun ismi 5 yıl süre ile Corendon Airlines Park oldu.


KARAER: HEYECAN VERİCİ BİR ANLAŞMA
İmza töreninde yaptığı konuşmada Corendon Airlines olarak Türk sporunun en büyük destekçileri arasında yer aldıklarını belirten Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer, “Sporun gelişimine katkı sağlamak, marka değerlerimizi oluşturan unsurların başında geliyor. Markamızın faaliyetlerine başladığı günden bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok spor kulübüne, elit sporcuya ve spor organizasyonuna sponsorluk desteği sağladık. Antalya merkezli bir şirket olarak şehrimizde düzenlenen spor organizasyonlarına ve Antalya’da faaliyet gösteren spor kulüplerine ise ayrı bir önem veriyoruz. Fraport TAV Antalyaspor’un kuruluşundan bu yana şehrimizi başarıyla temsil etmesinden gurur duyuyoruz. Fraport TAV Antalyaspor ile olan iş birliğimiz, 2019’dan bu yana güçlü bir şekilde devam ediyor. Forma sponsorluğu ile başlayan iş birliğimizi, filomuzdaki uçaklardan birine Antalyaspor giydirmesi yaparak farklı bir boyuta taşımıştık. 2020-2021 sezonda Antalyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası finaline çıkması vesilesiyle filomuzdan bir uçağı, tamamen Antalyaspor logosu ve kulüp renkleriyle kaplamıştık. Yeni bir sezon başlarken daha heyecan verici bir anlaşmaya imza atarak, Antalyaspor Stadyumu’nun ismini ‘Corendon Airlines Park’ yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya’ya ve Antalyaspor’a değer katmasını hedeflediğimiz bu iş birliğinden onur duyuyoruz. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde büyük emeği olan Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin’e çok teşekkür ediyorum. ‘Corendon Airlines Park’ın Antalyaspor’a şans getirmesini ve başarılı dolu bir sezona ev sahipliği yapmasını diliyorum” dedi.

ÇETİN: İKİ MARKA BİRBİRİNE GÜÇ KATACAK

Antalyasapor Başkanı Av. Aziz Çetin ise iki Antalya markasının dayanışmasının örnek olması gerektiğini belirterek; “Bugün burada, örnek bir birliktelik için bulunuyoruz. Antalya’nın 1966’dan bu yana en büyük markası olan Antalyaspor’umuz ile 18 yıllık genç yaşına rağmen Antalya’dan çıkıp bir dünya markası olan Corendon’un iş birliği, sadece Antalya’ya değil, Türkiye’ye örnek olmalı. Özellikle şehir takımlarının, kendi kentinin değerleri tarafından sahip çıkılmasına ihtiyacı var. Bugüne kadar kentimizin önemli markaları ile güzel iş birliktelikleri yaptık. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ne mutlu ki; ortaya koyduğumuz vizyon, yönetimimiz ile teknik heyet ve futbolcularımız arasındaki uyum, aldığımız başarılı saha sonuçları ve titizlikle uyguladığımız mali disiplin, artık ulusal ve bugün olduğu gibi uluslararası markaların da dikkatini çekmeye başladı. Corendon ailesi bize, biz de onlara güç katarak her iki Antalya markasını daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

İŞ BİRLİĞİ GELİŞEREK BÜYÜYOR

Corendon Airlines ile TAV Antalyaspor arasındaki iş birliği 2019-2020 sezonunda forma sponsorluğu ile başladı. Corendon Airlines, 2020-2021 sezonda Ziraat Türkiye Kupası finaline çıkan Fraport TAV Antalyaspor için özel bir takım uçağı hazırladı. Dış yüzey tasarımı tamamen Antalyaspor logosu ve renkleriyle kaplanan Boeing 737-800, Fraport TAV Antalyaspor kafilesini Beşiktaş ile oynanan final maçına uçurdu. Ayrıca Antalyaspor uçağı Corendon Airlines’ın Avrupa seferlerinde de kullanılarak Antalyaspor’un amblemini uluslararası hava sahasında ve havalimanlarında dalgalandırdı.

Benzer Haberler