Ana sayfa » Havayolları » Corendon, Acun’un Takımı Hull City’ye Sponsor Oldu
Corendon, Acun'un Takımı Hull City'ye Sponsor Oldu

Corendon, Acun’un Takımı Hull City’ye Sponsor Oldu

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City futbol takımı, Corendon Airlines’ın kulübün ilk resmi seyahat ortağı olduğunu duyurdu.


Kulüp, Acun Ilıcalı tarafından Ocak ayında satın alınmasından bu yana ilk kez Türk kökenli bir markayla bir araya geliyor.


Resmi seyahat ortağı olarak Corendon Airlines, Hull City’nin A takımının sezon öncesi idman kamplarında seyahat gereksinimlerini ve ayrıca önümüzdeki sezonlarda bir dizi fikstürü karşılamaktan sorumlu olacak.


Ayrıca Corendon Airlines, bu yıl içinde özel giydirmeli bir Hull City uçağıyla 500 Hull City taraftarını ücretsiz bir seyahat için Türkiye’ye taşıyacak. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı bu ay içinde açıklanacak.


Hull City Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı şunları söyledi;


”Corendon Airlines’ı Hull City ailesinde görmekten çok mutluyuz. Sadece ulaşım ihtiyaçlarımıza önemli ölçüde yardımcı olmakla kalmayacaklar, aynı zamanda bizim için ürettikleri harika uçakla Hull City’nin adının her yere yayılmasına da yardımcı olacaklar.”


Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise şunları ekledi;


“Acun Ilıcalı’nın hem yurtdışındaki hedeflerine ortak olmak hem de İngiltere’deki operasyonlarımızı ve imajımızı güçlendirmek adına bizim için heyecan verici bir anlaşmaya imza atıyoruz. Hull City taraftarlarını Türkiye’ye getirerek sporda da bir kültür elçisi olmayı hedefliyoruz. Hull City ile birlikte başarıya uçmak istiyoruz. İşbirliğimizin her iki taraf için de faydalı olacağını umuyoruz.”

Benzer Haberler