Ana sayfa » Havayolları » Corendon, Acun’un Takımı Hull City’nin Forma Göğüs Sponsoru Oldu
Corendon, Acun'un Takımı Hull City'nin Forma Göğüs Sponsoru Oldu

Corendon, Acun’un Takımı Hull City’nin Forma Göğüs Sponsoru Oldu

Corendon Airlines, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City takımının forma göğüs sponsoru oldu.


Anlaşma kapsamında Corendon’un logosu Hull City’nin tüm formalarında ve kaleci kazaklarında görünecek.


Ayrıca Corendon markası MKM Stadyumu’nun zemininde yer alacak.


Mayıs ayında Corendon, Hull City’nin resmi seyahat ortağı olmuş şirketin filosundaki bir Boeing 737-800, Hull City için özel olarak giydirilmişti.


Hull City Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı şunları söyledi;


“Corendon Airlines ile ilişkilerimizi geliştirmeye devam edebildiğimiz ve kulübüm ile ülkem arasındaki bağı geliştirebildiğimiz için gerçekten çok mutluyum. Bu ortaklık kulübümüz için harika olacak ve taraftarlarımızın yakında tanıtılacak yeni formalarımızı seveceğini biliyorum.”


“Hull City Türkiye’de giderek daha popüler hale geliyor ve anavatanımdan bu kadar büyük sponsorlarla bu kadar yakın çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”


Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer ise şunları ekledi;
“Mayıs ayında bir uçağımızı Hull City için özel olarak giydirerek Hull City’nin resmi seyahat ortağı olduğumuzu duyurduk. Forma sponsorluğu ile Hull City ve Corendon Airlines arasındaki işbirliği katlanarak büyümeye devam ediyor.”


“Tüm gücümüz ve spor tutkumuzla Hull City’yi desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Bu büyük ortaklığın her iki taraf için de değer yaratacağını ve kulübün Türkiye’deki popülaritesine katkıda bulunacağını umuyoruz.”

Benzer Haberler