Ana sayfa » Avrupa » MSC Cruises, Chelsea ile olan işbirliğini 3 yıl uzattı
MSC Cruises, Chelsea ile olan işbirliğini 3 yıl uzattı

MSC Cruises, Chelsea ile olan işbirliğini 3 yıl uzattı

MSC Cruises, Premier Lig Kulübü Chelsea FC ile olan sponsorluk işbirliğini üç yıl daha uzattı.


MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato şunları söyledi:


“Ortaklığın devam etmesi, küresel büyüme planımızın önemli bir parçası olan İngiltere ve İrlanda pazarlarına olan bağlılığımızın bir başka kanıtıdır. Chelsea FC ile olan işbirliğimizin pozitif marka algısı oluşturma hedefimiz için önem arz etmeye devam edeceğini söylemekten memnuniyet duyuyorum.”


Ortaklığın ilk üç yılında MSC Cruises, İngiltere ve İrlanda’daki 2,6 milyon Chelsea taraftarı arasında marka bilinirliğinde yıldan yıla artış gördü. İşbirliğinin başlangıcında, taraftarların sadece %14’ü markaya aşinayken 3 yılın sonunda bu oran %85’e yükseldi.


Geçen yıl boyunca, MSC Cruises online aktivitelere daha fazla odaklandı ve Chelsea ile birlikte düzenlenen sosyal kampanyalarla dijital görünümünü artırdı.


Anlaşma, Stamford Bridge’deki Premier Lig iç saha maçlarına biletler, takımın yıldızlarıyla tanışma fırsatı, kulübün antrenman tesisine ziyaretler gibi aktiviteleri ve saha kenarı reklamları, dijital pazarlama gibi ticari unsurları kapsıyor.


Chelsea CEO’su Guy Laurence şunları ekledi:


“Seyahat endüstrisi için bu heyecan verici dönemde ortaklığımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz. “MSC’nin birinci sınıf cruise deneyimlerini sadık taraftar kitlemizle paylaşmak için küresel platformlarımızı yenilikçi ve benzersiz bir şekilde kullanmaya devam ederken, ortaklığımızın bir sonraki aşamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Benzer Haberler