Ana sayfa » Avrupa » İtalya’da günlüğü 1 Euro’ya otel odası
İtalya'da günlüğü 1 Euro'ya otel odası

İtalya’da günlüğü 1 Euro’ya otel odası

İtalya’da bir otel, günde bir Euro karşılığında beş gece konaklama sunuyor. Fakat bir şartla: Misafirlerin otel konaklamaları 24 saat sosyal medyada canlı yayınlanacak…


Rimini’deki Stupido Hotel’in yöneticisi Fabio Siva otelin bir katını bir reality show setine dönüştürmeyi hayal ediyor. Önümüzdeki yaz gerçekleştirilmesi planlanan proje için casting çalışması başladı.


Otel müdürü şunları söyledi:


” Dijital çağdayız . Hepimiz aynı anda çevrimiçiyiz. Hepimiz Facebook, Instagram, TikTok, Twitch’teyiz. Herkes kendini göstermek istiyor. Mahremiyetle ödendiği sürece minimum fiyata tatil sunuyoruz. “


Show için üç oda konukların tatilinin her detayını kullanıcılara gösterecek şekilde kameralarla donatılacak. Ayrıca canlı sunumlar ve yorumlar için sesli bir kontrol odası olacak.


Kameralar, odaların içinde olan her şeyi, kahvaltı için kullanılacak ortak salonu, jakuzili terası kaydedecek. Odaların kapısı kaldırılacak ve çiftlerin ortak zaman geçirmeleri için bazı zorunlu aktiviteler planlanıyor.


Yayınlar canlı olarak 24 saat boyunca Twitch üzerinden yayınlanacak. YouTube ve Facebook üzerinden de bazı yayınlar planlanıyor.

Benzer Haberler