Ana sayfa » Türkiye » TUREB Başkanı Suat Tural trafik kazası geçirdi
TUREB Başkanı Suat Tural trafik kazası geçirdi

TUREB Başkanı Suat Tural trafik kazası geçirdi

Türkiye Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Başkanı Suat Tural Isparta’da trafik kazası geçirdi ve tedavisi hastanede sürüyor.


TUREB tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada ”Başkanımız Suat TURAL, geçirdiği bir trafik kazası sonucu tedbir amaçlı olarak gözetim altında tutulmaktadır. Bir süre iletişim araçları ile kendisine ulaşılamamasını anlayışla karşılamanızı rica ediyor, başkanımıza acil şifalar diliyoruz.” denildi.


Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya yayınladıkları mesajlarla Suat Tural’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular.


Bakan Ersoy Twitter üzerinden yayınladığı mesajında ‘Isparta’da geçirdiği trafik kazası sonucu yoğun bakıma alınan Türkiye Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Başkanı Suat Tural’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.’ dedi.


TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ise şunlarısöyledi:


”TUREB Başkanı Suat Tural’ın Isparta’da geçirmiş olduğu kaza sonucu yoğun bakıma kaldırıldığı haberini derin bir üzüntüyle öğrendim.Kıymetli dostuma geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşup aramıza dönmesini temenni ediyorum.”

Benzer Haberler