Tripadvisor’ın ücretli üyelik hizmeti Tripadvisor Plus başladı

Online seyahat firması Tripadvisor yıllık üyelik sistemi ile çalışan yeni hizmeti Tripadvisor Plus’ı Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete aldı.


Tripadvisor Plus’ın yıllık üyelik ücreti 99 dolar olacak. Yeni ürün kapsamında dünya genelinde otel rezervasyonu, 400.000 tur ve aktivite, araç kiralama hizmeti, kişisel seyahat tavsiyeleri ve bazı başka avantajlar sunuluyor.


Tripadvisor deneyim ve marka yöneticisi Lindsay Nelson şunları söyledi:


“Şirket olarak her zaman seyahatin içimizdeki en iyiyi ortaya çıkardığına inandık ve son 15 ay bize öğretti ki, buna her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu nedenle, üyelerin yaptıkları her seyahatten daha fazlasını elde edebilmeleri için onlara tasarruf imkanı sağlayan bir program olan Tripadvisor Plus’ı oluşturduk. Daha fazla deneyim, daha fazla hatıra, daha fazla seyahat, daha fazla insani bağlantı…”


Tripadvisor aynı zamanda araç kiralama şirketi Hertz ile yaptığı yeni ortaklığı da tanıttı. Bu işbirliği ile Hertz hem yeni üyelik hizmetinde bir tedarikçi hem de kendi müşterilerine Tripadvisor Plus abonelikleri sunan bir dağıtım ortağı olacak.

Benzer Haberler