Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Trip.com, esnek ve güvenli seyahat için yenilikleri tanıttı

Trip.com, esnek ve güvenli seyahat için yenilikleri tanıttı

Online seyahatin devlerinden Çinli Trip.com Grubu global seyahati yeniden canlandırmak için başlattığı bir dizi yeni girişimi duyurdu.


Trip.com, ilgili girişimleri dünya genelinde 200’den fazla şirketin temsilcilerinin katıldığı ‘Travel On’ isimli etkinlikte global seyahat sektörüyle paylaştı.


Grup, Google ile yaptığı ortak bir seyahat trendleri çalışmasında kısa mesafeli seyahatlere olan ilginin hızla arttığını ve sağlık endişelerine ek olarak, gelecekteki seyahatlerin planlanmasında esnekliğin en önemli faktör olduğunu tespit etti.


Gelişen bu trendlere bağlı olarak Trip.com sektörel bazı hijyen tedbirlerinin yanında tüketicilere gerekli esnekliği tanımak amacıyla rezervasyon değişikliklerinde ücret alınmamasına yönelik daha esnek bir politikayı da hayata geçiriyor.


Grup ayrıca bazı destinasyonları tanıtma amaçlı canlı yayınlar planlıyor ve yayını izleyenlere özel promosyonlar sunacak.


Trip.com Grup CEO’su Jane Sun şunları söyledi:


“Trip.com’da her yolculuğu mükemmel bir yolculuk haline getirmeyi taahhüt ediyoruz ve yolcu sağlığı bir numaralı önceliğimizdir. Bir sonraki seyahatinizin her zamanki gibi güvenli ve keyifli olmasını sağlamak için bu yeni önlemleri aldık.”


“Bizi bir araya getiren ve aramızdaki engelleri aşan şey seyahattir ve dünyanın şu anda en çok ihtiyaç duyduğu şey güvenli bir şekilde seyahat etme özgürlüğüdür. Bugün açıklanan hijyen ve esneklik önlemleri, sunulan fırsatlar ve heyecan verici yeni ürünlerle şimdi doğru zaman. Bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlamak için daha iyi bir zaman olamazdı. ”

Kaynak: Trip.com

Benzer Haberler