Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Marriott, rezervasyon altyapısı için Amadeus’u kullanacak
Marriott, rezervasyon altyapısı için Amadeus'u kullanacak

Marriott, rezervasyon altyapısı için Amadeus’u kullanacak

Marriott otel grubu Amadeus ile yaptığı yeni anlaşma ile rezervasyon altyapısı için Amadeus Merkezi Rezervasyon Sistemine (ACRS) geçmeye karar verdi.


Duyurulan anlaşma ile Amadeus’un reservasyon sistemi yıllar içinde Marriott’un şu anki yazılımının yerini alacak.


Amadeus Otelcilik Birimi Yöneticisi Francisco Pérez-Lozao Rüter, şunları söyledi:


“Portföyünün tamamına yeni nesil teknolojimizi sunmak için Marriott ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Teknoloji ekosistemlerini geliştirmek için Amadeus’u seçen global otel markaları topluluğuna Marriott’u eklemek, dönüşümsel vizyonumuzu ve sektöre uzun vadeli yatırımlarımızı destekliyor. Bu platform, müşterilerimize daha stratejik kararlar almaları adına tek bir konsolide veri görünümü elde ederken sürekli değişen gezgin beklentilerini karşılayabilmeleri için güç veriyor.”


Marriott yöneticisi Drew Pinto ise şunları ekledi:


“Amadeus ile çalışmayı ve konuklarımız ve otellerimiz için sağlam bir seyahat perakende platformu oluşturmak üzere stratejik vizyonumuzu destekleyecek CRS teknolojisinden yararlanmayı dört gözle bekliyoruz”


“İşbirliğimiz, Marriott’un geniş seyahat tekliflerini müşterilere daha kolay erişilebilir hale getirerek, bizimle rezervasyonu yaptıklarında deneyimlerini kişiselleştirmeleri için onlara daha fazla seçenek sunacak.”

Benzer Haberler