Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » LookBookHoliday ve Hexion Travel işbirliği

LookBookHoliday ve Hexion Travel işbirliği

LookBookHoliday Mallorca merkezli B2B distribütörü Hexion Travel ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. İş birliği ilk olarak Dalaman Bölgesi’nde (Fethiye – Marmaris) başlayacak, daha sonra diğer tatil beldeleriyle Türkiye’nin her yerine yayılacaktır. Her iki şirketin de hedefi ortak bir sinerji yaratmak ve hedeflerde birbirlerinin altyapısını kullanarak zaman ve maliyeti azaltmayı planlamaktır.

Hexion Travel, iyi sözleşmeleri olan ancak çevrimiçi dağıtıma kolay erişimi olmayan DMC’nin ürününü birleştirmeyi hedeflemektedir. Hexion Travel aracılığıyla, uzman tedarikçiler yeni dağıtım kanallarına erişebilecek ve müşteriler, dağıtımını çeşitlendirmeye ve riskleri azaltmaya yardımcı olan, çok rekabetçi oranlarla, genellikle elde edilmesi zor olan ürünlere erişebilecekler.

Hexion Travel, sağlam ve esnek bir teknolojinin yanı sıra, müşterilere mükemmel bir hizmet sunmak için forsat ve anahtar faktörlerde uzmanlaşmış bir müşteri hizmetine sahiptir.

İşbirliği, her iki taraf için Türkiye pazarındaki büyümeye kesin olarak katkıda bulunacak ve hızlanacaktır.

İmzalanan anlaşma ile ilgili LookBookHoliday kurucusu ve CEO’su Murat MALLI şöyle konuştu: “Hexion ile stratejik iş birliği yapmaktan çok mutluyuz ve bu anlaşmanın her iki taraf için de çok kazançlı olacağına inanıyoruz. Bu anlaşma sayesinde, otel partnerlerimiz etkin dağıtım gücümüzden faydalanırken, LookBookHoliday olarak biz de daha fazla seyahat acentesi ve tur operatörüne ulaşıp, her geçen gün artan otel portföyümüzü daha fazla alıcıya ulaştırabiliyor olacağız.”

Benzer Haberler