Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds’ten sağlık çalışanları için indirimli otel kampanyası
hotelbeds logo

Hotelbeds’ten sağlık çalışanları için indirimli otel kampanyası

Merkezi Palma İspanya’da bulunan b2b otel toptancısı Hotelbeds bugün yaptığı açıklamayla koronavirüs mücadelesinde ön saflarda savaşan sağlık çalışanları için indirimli otel rezervasyonu sağlamak amacıyla ‘ Holidays for Heroes ‘isimli bir kampanya başlattığını duyurdu.


Kampanya ile şirketin perakende markası Bedsonline ve kampanya için açılacak bir B2B2C portal aracılığıyla sağlık profesyonelleri, güvenlik güçleri, çiftçiler, süpermarket ve eczane çalışanları gibi kovid-19 la mücadelede başı çeken gruplara %25’e varan indirimlerle tatil imkanı sağlanacak.


Hotelbeds, ayrıca her rezervasyon için Uluslararası Kızılhaç’a 5 Euro bağışta bulunacağını açıklarken bu fonlar, Kızılhaç tarafından COVID-19 ile mücadelede ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek amacıyla kullanılacak.


Kampanya için rezervasyonlar Mayıs ortasından 31 Ekim’e kadar yapılabilecek, konaklamalar ise yıl sonuna kadar sürebilecek.

Hotelbeds Global Satış Direktörü León Herce kampanyayla ilgili şunları söyledi: “Dünyadaki birçok insanın yaşadığı zor duruma rağmen, sağlığımız ve güvenliğimiz için çalışarak ellerinden gelenin en iyisini veren çok önemli gizli kahramanlar var: sağlık çalışanları, polis memurları, süpermarket çalışanları ve daha fazlası.


“Hotelbeds olarak tatillerinde yardımcı olup onlara en iyi bildiğimiz şekilde teşekkür etmek istiyoruz.”

Kaynak: Hotelbeds

Benzer Haberler