Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Latin Amerikalı turizm teknoloji firması Netactica ile anlaştı

Hotelbeds, Latin Amerikalı turizm teknoloji firması Netactica ile anlaştı

Seyahat toptancısı Hotelbeds , Latin Amerikalı turizm teknoloji firması Netactica ile iş birliği anlaşması imzaladı.


Duyurulan anlaşma ile Netactica’nın Latin Amerika’daki 70’den fazla müşterisi, Hotelbeds’in dünya genelinde 180.000 otel, 25.000 transfer hizmeti ve 18.000 aktiviteden oluşan ürün portföyüne erişmiş olacak.


Hotelbeds Global Satış Direktörü León Herce yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:


“Netactica ile yapılan bu anlaşma, Latin Amerika’daki stratejik konumumuzu daha da güçlendirmek için ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır. Amacımız, tüm ürün yelpazemizi basit ve otomatik bir şekilde acentalar için erişilebilir hale getirmek, ve Netactica ile birlikte bu ortak hedefe ulaşmak için çalışıyoruz. Platformlarındaki görünürlüğümüzü artırarak ortak müşterilerimizin performansını optimize etmek adına sürekli çalıştıkları için Netactica mükemmel bir ortak. Aynı zamanda, bu anlaşma ile dünya genelindeki 180.000 otelimiz de, Latin Amerika’da ulaşılması zor ve yüksek değerli yeni bir müşteri yelpazesine ulaşma şansı elde edecekler.”


Netactica’dan Federico Coen Mitrani ise şunları ekledi:


“Hotelbeds’in dünya genelindeki kapsamlı ürün portföyüne erişim sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kolombiya, Meksika, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Ekvador, Peru, Uruguay ve Orta Amerika da seyahat acentası, havayolu ve tur operatörlerinden oluşan müşterilerimiz ürün çeşitliliği arıyorlar ve Hotelbeds’in ürün yelpazesi ve özel fiyatları eşsiz ”.

Benzer Haberler