Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Hotelbeds, Ascott ile dağıtım anlaşması imzaladı

Hotelbeds, Ascott ile dağıtım anlaşması imzaladı

B2B seyahat toptancısı Hotelbeds, Singapur merkezli rezidans ve otel işletmecisi Ascott ile bir dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.


Hotelbeds’in basın açıklamasıyla duyurduğu anlaşmaya göre bu işbirliğiyle Ascott tarafından işletilen 160 tesis Hotelbeds satış kanalları aracılığıyla 60.000’den fazla alıcıya ulaşacak.


Bu 160 tesis içinde Ascott’un rezidansları ve Ascott The Residence, The Crest Collection, Somerset, Citadines, lyf by Ascott ve Citadines Connect gibi otel markaları da yer alıyor.


Anlaşma kapsamında Ascott’un sahibi olduğu envanter Hotelbeds’in hem toptan hem de perakende (Bedsonline) satış kanallarında satışa sunulacak.

Hotelbeds Global Satın Alma Direktörü Jorge Cortés, şunları söyledi:

”Ascott, küresel olarak lider bir uluslararası konaklama işletmecisi haline geldi. Bu yüzden Hotelbeds olarak, onlarla işbirliği yapmaktan ve Asya Pasifik, Orta Asya, Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve ABD’de portföyümüzü genişletmekten gurur duyuyoruz. Ascott’ın rezidans ve otelleri arasında Ascott The Residence, The Crest Collection, Somerset, Quest ve Citadines gibi tanınmış markalar bulunuyor. 60.000 B2B müşterimizin, Ascott portföyündeki özel fiyatlara ve kontenjanlara erişmekten çok heyecanlanacağından eminim. “


The Ascott Limited’in Satış ve Dağıtım Başkan Yardımcısı Doreen Tan ise şunları ekledi:

”Ascott’un Hotelbeds ile devam eden ortaklığı bize dünya çapında kapsamlı bir B2B dağıtım ağına erişim sağlıyor. Bu, Ascott’un uzun süreli ve kurumsal misafirlerden oluşan müşteri kitlesini güçlendirme ve yerel gezginlerin konaklama talebinden pay alabilme çabalarımızı destekleyen bir adım. Konuklar ödüllü misafirperverliğimizin yanı sıra ayrı oturma alanları, yatak odaları ve iyi donanımlı mutfaklara sahip geniş dairelerimiz aracılığıyla sağladığımız konfor, mahremiyet ve değeri takdir ediyorlar. Ascott, misafirlerimizin sağlığını bir öncelik olarak görmeye devam ediyor ve misafirlerimiz bizimle kalırken gönül rahatlığı yaşayabilir. Bu konukları kapımızda karşılamayı dört gözle bekliyoruz.”

Benzer Haberler