Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Expedia, Liverpool’a sponsor oldu

Expedia, Liverpool’a sponsor oldu

Online seyahat firması Expedia ile İngiltere’nin ünlü futbol kulübü Liverpool yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı.


Bundan böyle Kırmızıların forma kollarında Expedia logosu yer alacak.


Yeni anlaşmayı duyuran Liverpool’un önceki sponsor Western Union ile anlaşması yaz sonunda sona ermişti.


Liverpool’dan yapılan açıklamaya göre; dünyanın en büyük seyahat sitelerinden biri olarak tanımlanan Expedia ile seyahat platformunu kulübün ana ortağı olarak konumlandıracak çok yıllık bir anlaşma yapıldı.


Şirketin logosu ilk kez Liverpool’un Everton’a karşı dün oynadığı maçta takımın forma kolunda yer aldı. Anlaşmaya göre logo hem Liverpool erkek hem de kadın takımının forma kolunda olacak.


Liverpool FC’nin ticari direktörü Matt Scammell anlaşma ile ilgili şunları söyledi:


“Kulüp ile Expedia arasında harika bir sinerji görüyorum. İster seyahat düzenlemeleri konusunda endişelenmemek, ister 12. adamın yolun her adımında arkanızda olduğunu bilmek olsun kuruluşlar olarak ikimiz de doğru desteğin değerini anlıyoruz.


“Expedia ile bu yolculuğa çıktığım için çok mutluyum ve hepimiz futbolun özgürlüğünü yaşayıp bir kez daha seyahat edebildiğimizde, global hayran kitlemize fayda sağlayacak bu işbirliğini dört gözle bekliyorum.”

Expedia Group pazarlama Direktörü Adam Jay ise şöyle konuştu:


Expedia‘nın artık Liverpool FC’nin resmi seyahat partneri olması bizi heyecanlandırıyor. Hepimiz tekrar seyahat etmenin keyfini özgürce yaşayabildiğimizde, Kırmızılar ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları için mükemmel bir seyahat partneri olmayı dört gözle bekliyoruz ve nerede olurlarsa olsunlar asla yalnız yürümeyeceklerini garanti ediyoruz.”

Benzer Haberler