Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » BookingAgora, Roibos İşbirliği ile Direkt Kontratlarını Geliştiriyor
BookingAgora, Roibos İşbirliği ile Direkt Kontratlarını Geliştiriyor

BookingAgora, Roibos İşbirliği ile Direkt Kontratlarını Geliştiriyor

B2B Seyahat pazarının lider oyuncularından BookingAgora, İspanya merkezli seyahat teknoloji şirketi Roibos ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Bu stratejik iş birliği ile, BookingAgora’nın sunduğu konaklama seçenekleri ve özellikle direkt kontratlı otel bağlantıları gelişecek.

Yeni entegrasyon, BookingAgora’nın, geniş otel koleksiyonunu hızla güçlendirerek partnerlerinin çok çeşitli konaklama seçeneklerine erişmesini sağlarken aynı zamanda otellerle direkt kontrat yapılmasına olanak tanıyarak özel, son derece rekabetçi fiyatlar sağlıyor.

BookingAgora Kurucu Ortağı Kadri Ciga, yeni işbirliği ile ilgili duydukları heyecanı dile getirerek şunları söyledi:

”BookingAgora olarak Roibos ile yeni ortaklığımızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu işbirliğiyle ortaklarımıza daha fazla konaklama seçeneği ve mükemmel bir seyahat deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Roibos’un teknolojisi ve ürün seçenekleri, seyahat endüstrisindeki büyümemizi sürdürmemize yardımcı olacak.”

Roibos Dağıtım Yöneticisi Anna Igual ise şunları ekledi:

“BookingAgora ile çalışmaktan gurur duyuyoruz ve teknolojimiz onların süre gelen başarısıyla mükemmel uyum sağlıyor. Bu ortaklık sayesinde, onların genişlemesinin ve sundukları inanılmaz seyahat deneyimlerinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Benzer Haberler