Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Booking.com ve Google Nest işbirliği
googlenest

Booking.com ve Google Nest işbirliği

(bilgi:Google Nest otomatik termostatlar,kameralar,kapı zilleri,alarm sistemleri,elektronik kilitler ve duman detektörleri gibi akıllı ev çözümleri sunuyor.)

İşbirliği, 26 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020 tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri’nden Booking.com platformunda yapılan rezervasyonlar İçin Ücretsiz Google Nest Mini’yi Sunan bir promosyon ile başladı. Ortaklık, Booking.com müşterileri için bazı kampanyaların yanı sıra misafirlere birinci sınıf bir deneyim sunmayı kolaylaştıracak geliştirmeleri de içerecek.

Ortaklığın ilk adımı Booking.com aracılığıyla 2020 de seyahat edecek ABD li yolcular için özel bir kampanya ile başlayacak , 26 Aralık 2019 ile 5 Ocak 2020 arasında minimum 150 dolarlık rezervasyon yapanlar, GOOGLENEST promosyon kodunu kullanarak ücretsiz bir Google Nest Mini alacak. Yolcular, Google Nest Mini’yi uçuş zamanları, hava durumu ve çeviri gibi özelliklerle seyahat için yararlı bir araç olarak kullanabilecekler.

6,2 milyondan fazla ev, daire de dahil olmak üzere Booking.com’da 29 milyon tesise yer verilmekle birlikte, ortaklık Booking.com yolcularını ağırlayan tesisler için düşünülen programlarla devam edecektir. Bu programlar, tesis sahipleri için Google Nest cihazları içeren ürün ve kurulum hizmetlerine erişim sağlamaya odaklanacak.

Booking.com ve Google’dan paylaşılan görüşler, konukların ve ev sahiplerinin, alternatif konaklama segmentinde güvenlik ve deneyim kolaylığı ile ilgili iyileştirmeler aradıklarını gösteriyor. Anahtarsız kilitler, enerji tasarruflu termostatlar ve ses aygıtları dahil akıllı ürünler, misafirlerin konforunu arttırıyor ve ev sahibi için de katma değer oluşturuyor.

Benzer Haberler