Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Booking.com, transfer hizmetleri için HERE Mobility ile anlaştı

Booking.com, transfer hizmetleri için HERE Mobility ile anlaştı

Online seyahat platformu booking.com, araç kiralama ve transfer hizmetleri için bir pazar yeri olan “HERE Mobility” ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Şu an booking.com’un web sitesi ve mobil uygulamasında 800 destinasyonda havalimani transfer seçeneği mevcut. Yeni anlaşma ile tüketiciler ek olarak ABD ve Avrupa’nın 70 şehrinde 1.3 milyon araç kiralama, havalimani taksi ve transfer hizmetinden faydalanabilecekler.

Booking.com ‘un transferlerden sorumlu yöneticisi David Adamczyk, şunları söyledi:

Nihai hedefimiz dünyanın her yerinde, ister planlama aşamasında ister seyahat sırasında ulaşım hizmetimizi basit ve sorunsuz hale getirmek. Mevcut ortam göz önüne alındığında çoğunluğun toplu taşıma yerine taksi veya transfer servisini tercih edeceğini biliyoruz. Bu ürünü geliştirmeye devam ederken amacımız, müşterilerimize dakik ve faydalı bir hizmet sunabilmek.

HERE Mobility Başkanı Liad Itzhak ise şöyle ekledi:

Ulaşım pazar yerimiz aracılığıyla dünya genelinde kullanıcılara sorunsuz bir çözüm sunmak için seyahat alanında tanınmış bir oyuncu ile ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ulaşım hizmetleri artık hem günlük yaşamda hem de uluslararası seyahatlerde her zamankinden daha önemli hale geldi, zira insanlar güvenli ve efektif bir şekilde kapıdan kapıya transfer hizmeti arıyorlar. Birlikte, tüketicilerin eksiksiz ve güvenli bir hizmet almalarını sağlıyoruz.”

Benzer Haberler