Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Agoda ve AirAsia işbirliğine gidiyor

Agoda ve AirAsia işbirliğine gidiyor

Asya odaklı online seyahat acentası Agoda ve Güneydoğu Asya’nın önemli havayollarından AirAsia, internet siteleri üzerinden sunulacak dijital ürünlerle ilgili bir işbirliği anlaşması imzaladılar.


Bölgenin iki büyük online seyahat firması arasındaki ortaklık ile taraflar otel ve uçuş envanterlerini paylaşarak tüketicilere daha fazla ürün seçeneği sunma imkanı bulurken AirAsia kullanıcıları Agoda’nın 600.000’den fazla oteline erişmiş olacak.


Agoda CEO’su John Brown şunları söyledi:


“Ortaklıklar ve teknoloji aracılığıyla, insanların rezervasyon ve seyahat deneyimleri için yenilik getirme konusunda tutkuluyuz. İnsanların seyahat iştahı hala güçlü ve AirAsia ile olan işbirliğimiz ile onlara uygun fiyatlı ürünler sunarak yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.”


AirAsia Group CEO’su Tony Fernandes ise işbirliğiyle ilgili şöyle konuştu:

”Yakın gelecekte Güneydoğu Asya’da sınırların yeniden açılmasını beklerken seyahati yeniden canlandırma stratejimizin bir parçası olarak Agoda ile işbirliğimizi duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bu durgunluk döneminde misafirlerimizin seyahat ve yaşam tarzı ile ilgili ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için Agoda gibi stratejik ortaklarla yenilikçi çözümler üzerinde çalışma fırsatı buluyoruz. Geliştirme sürecinde olan başka stratejik girişimlerimiz de var ve doğru zaman geldiğinde duyurmayı dört gözle bekliyoruz. “

Benzer Haberler