Ana sayfa » turizmteknolojihaberleri » Agoda, otelciler için yeni ürünü ‘Beds Network’ü tanıttı
Agoda, otelciler için yeni ürünü 'Beds Network'ü tanıttı

Agoda, otelciler için yeni ürünü ‘Beds Network’ü tanıttı

Asya odaklı online seyahat firması Agoda, otelcilerin toptan oda fiyatlarının dağıtımı için tasarlanmış Beds Network’ü tanıttı.


Agoda’dan yapılan açıklamaya göre Beds Network ile otelciler; Booking Holdings’in 10.000’den fazla şirketten oluşan B2B ağından faydalanacak ve aynı zamanda oda envanterlerinin verimliliğini artırmak için Agoda’nın gelişmiş dağıtım teknolojisine de erişecekler.


Booking Holdings’in B2B ağında havayolu şirketleri, geleneksel seyahat acentaları, kredi kartı şirketleri gibi firmalar bulunuyor.


Beds Network Başkan Yardımcısı Liyana Jamil şunları söyledi:


“Otellerin seyahat talebini kârlı bir şekilde yeniden yakalamalarına yardımcı olmak için mevcut dağıtım ağımız ve teknoloji çözümlerimizden yararlanarak inovasyon ve yeni bir sektöre girme fırsatı gördük. Sektördeki en güçlü B2B ağlarından birine sahibiz ve ortaklarımız, ihtiyaçları için rakamsal sonuçlar getirebileceğimizi biliyor.”


”Beds Network’ün lansmanıyla, otelcilerin sözleşmeler ve bürokrasi müzakerelerine daha az zaman harcamalarına ve envanter performansını artırmak için daha fazla strateji geliştirmelerine olanak tanıyan sağlam bir çözüm sunuyoruz.”

Beds Network; Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Malezya, Filipinler, Portekiz, İspanya, Güney Kore, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil olmak üzere Asya, Avrupa ve Orta Doğu’da 20 pazarda hizmete girdi ve 2022’de daha fazla büyümeyi planlıyor.

Benzer Haberler