Press "Enter" to skip to content

RAFFLES İSTANBUL İKİ ÖNEMLİ ÖDÜLE ADAY GÖSTERİLDİ

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu çatısı altındaki Raffles İstanbul, dünyanın en ünlü seyahat ve yaşam stili dergilerinden Conde Nast Traveler tarafından 34. Kez düzenlediği Readers’ Choice (Okur Seyahat Ödülü) ve Travel+Leisure Dergisi World’s Best Awards 2021 (Dünya’nın En İyileri Ödülü) ödüllerine aday gösterildi.

Tamamen okuyucu ve kullanıcıların tercih ve oyları ile belirlenen Conde Nast Traveler Readers’ Choice listesinde geçtiğimiz yıl “Türkiye’nin 1 Numaralı Oteli” ilan edilen Raffles İstanbul, bu yıl da ödülün en önemli adaylarından biri olarak öne çıkıyor.

Aynı şekilde okuyucuların değerlendirmeleriyle ‘Dünya’nın En İyi’lerini seçen turizm ve seyahat endüstrisinin en önemli yayınlarından Travel + Leisure (T + L) tarafından geçtiğimiz yıl Avrupa’nın “En İyi Şehir Oteli” seçilen ve ‘Dünyanın En İyi Otelleri’ listesinde de 7. sırada yer alan Raffles İstanbul, Travel+Leisure Dergisi World’s Best Awards 2021 listesinde de adaylığını koruyarak İstanbul’un dünyaya tanıtılmasına da katkıda bulunuyor.

Her iki ödülde de dergi okuyucularından dünyanın en iyi otelleri, tatil köyleri, şehirleri, adaları, yolcu gemileri, SPA’ları, havayolları hakkındaki görüşlerini paylaşmaları isteniyor. Oteller ise konumları, sundukları hizmetler, yemek konseptleri ve bunların toplam deneyim değerlerine göre derecelendiriliyor. Sadece okuyucuların oyları dikkate alınarak verilen unvanlar yıl boyu önemli bir seyahat değerlendirme platformu olarak okuyuculara sunuluyor.

Duygusal lüksü yaşatma biçimi, sunduğu eşsiz ürün ve hizmetleri ve merkezi lokasyonu ve pandemi süresince aldığı üst düzey önlemler ve misafirlerine hissettirdiği güven ile her iki ödül için de iddialı olan Raffles İstanbul, 136 konuk odası, 49 süit ve 66 rezidansın yanı sıra; ödüllü Raffles Spa, toplantılar ve etkinlik alanları, Pan-Asya lezzetlerinin sunulduğu ödüllü ISOKYO restoranı, modern yoruma sahip olan Long Bar ve 5 O’Clock Patisserie gibi ayrıcalıkları misafirlerine sunuyor.

Raffles İstanbul, en son Şubat 2021’de turizm ve seyahat endüstrisinin en saygı değer derecelendirmesi kabul edilen Forbes Travel Guide tarafından 5 yıldıza layık görülerek listede üç yıl üst üste yer alan Türkiye’den tek otel oldu.