Press "Enter" to skip to content

Booking.com, Eurovision 2021’in Resmi Seyahat Ortağı oldu

Dünyanın önde gelen dijital seyahat şirketlerinden biri olan Booking.com, Eurovision Şarkı Yarışması’nın resmi seyahat ortağı oldu.

Herkesin dünyayı deneyimlemesini kolaylaştırma misyonu ile dünya çapında 153.000’den fazla destinasyondaki 28 milyondan fazla konaklama tesislerinde rezervasyon yapma imakni sunan Booking.com, Eurovision hayranlarının müzik için yaptıkları seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyor.

İster Eurovision’un canlı şovlarına katılmak olsun, ister sanatçılardan birinin ülkesini, kültürünü ve geleneklerini deneyimlemek olsun, Booking.com insanların yeni yerleri keşfetmelerine ve ufuklarını genişletmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Eurovision yönetici süpervizörü Martin Österdahl şunları söyledi:

“Eurovision Şarkı Yarışması 2021’in Resmi Seyahat Ortağı olarak Booking.com’u ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu anlaşma dünyanın en büyük canlı müzik etkinliği ile dünyanın önde gelen dijital seyahat şirketlerinden biri arasında mükemmel bir ortaklıktır. Eurovision Şarkı Yarışması, her yıl milyonlarca izleyiciye Avrupa’nın çeşitliliğini kendi evlerinde deneyimleme şansı veriyor. “

Booking.com Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü Arjan Dijk ise bunları söyledi:

“Hollanda kökenli ve insanların dünyanın sunduğu inanılmaz çeşitliliği keşfetmelerine yardımcı olan bir şirket olarak, 2021’de Eurovision’un resmi seyahat ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz.

Eurovision şarkı yarışması bu sene Mayıs ayında Rotterdam’da gerçekleşecek.