Ana sayfa » Aktüel » ITB, Sanal Toplantı Gerçekleştiriyor
ITB Berlin, 2023'te Sadece B2B Olarak Düzenlenecek

ITB, Sanal Toplantı Gerçekleştiriyor

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin, koronavirus iptalini duyurduktan sonra sanal toplantı programını başlattı.

4-8 Mart arası planlanan ITB Berlin fuarı için 130.000’den fazla katılımcı Berlin’e seyahat edecekti, ancak koronavirüs endişesi nedeniyle fuar 28 Şubat’ta iptal olmuştu.

Fuar organizatörü Messe Berlin’in seyahat ve lojistik kıdemli başkan yardımcısı Dr. Martin Buck şunları söyledi: “Bu çok zor zamanlarda turizm endüstrisinin ITB’ye her zamankinden daha fazla ihtiyacı var.

“Bu nedenle, ITB Sanal Toplantıları vesilesiyle, önde gelen konuşmacılar, turizm endüstrisinin zorlu bir ortamda bile dayanıklı kalmasını sağlayacak akıllı stratejileri tartışacaklar.

“Yaşanan son gelişmelerden sonra sektörün koronavirüs ile nasıl başa çıkabileceği üzerine tartışmalar önemli bir rol oynayacak.

ITB Berlin 2020’deki tüm kayıtlı katılımcılar ‘Sanal toplantı ‘ağına erişebilecekler. Yine daha önce Berlin’deki fuarı ziyaret etmeyi planlamamış olanlar da kaydolabilirler.

Sanal toplantıyı kullanmak için daha fazla bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz. Katılımcılar sanal ortamda diğer kullanıcıları takip edebilir, iletişim bilgilerini paylaşabilir, sohbet edebilir ve randevulaşabilirler.

Sanal odalarda, katılımcılar ITB Berlin 2020 için planladıkları toplantıları görüntülü ya da sesli yapabilirler.

Benzer Haberler