Ana sayfa » Aktüel » ATM Dubai Haziran’a ertelendi
ATM Dubai Haziran'a ertelendi

ATM Dubai Haziran’a ertelendi

ATM Dubai Fuarının organizatörü olan Reed Travel Exhibitions, Dubai’deki Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde her yıl düzenlenen fuarı 28 Haziran – 1 Temmuz 2020 tarihine ertelediğini açıkladı.


Bugün organizatör tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

”Arabian Travel Market olarak biz, koronavirüsten etkilenen herkes için kaygımızı ifade etmek istiyoruz. Hepiniz gibi COVID-19 koronavirüs ile ilgili global sağlık krizini de dikkatle takip ediyoruz. Önceliğimiz ATM Dubai’de yer almayı planlayan çalışanlar, ortaklar, müşteriler ve katılımcılar dahil herkesin sağlığı ve güvenliği;

COVID-19 salgınının dünya genelinde artması nedeniyle, fuar alanı yönetimi, destekleyen birlikler gibi tüm paydaşlarımızla görüşerek ve BAE halk sağlığı otoritelerinin etkilenen ülkelere seyahatle ilgili tavsiyelerine uygun olarak, 19-22 Nisan 2020’de Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (DWTC) gerçekleşecek olan etkinliğimizi erteleme kararını aldık.

BAE, uluslararası standartlara uygun olarak en katı tıbbi ve hijyen protokollerini takip ederken, yoğun katılım ve deneyim sağlayan bir etkinlik düzenleyebilmek için bu kararı verdik. Duyuru, tüm paydaşlara planlarını yeniden yapabilmeleri için mümkün olduğunca en erken fırsatta yapılmıştır.

ATM 2020’nin Orta Doğu bölgesinde ve ötesindeki sektör profesyonelleri için oynadığı önemli rolün bilincindeyiz ve müşterilerimizden ve ortaklarımızdan aldığımız tüm desteğe minnettarız.

Dünya Sağlık Örgütü’nün tavsiyelerini izlerken ve bunlara uyarken, ilgili Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai yetkilileriyle düzenli olarak doğrudan irtibat halindeyiz ve her türlü yeni gelişmeden sizi haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz .”

Benzer Haberler