Ana sayfa » Acenta-Tur Operatörü » Sunweb reklamlarda gerçek resimler kullanacak
Sunweb reklamlarda gerçek resimler kullanacak

Sunweb reklamlarda gerçek resimler kullanacak

Hollanda merkezli tur operatörü Sunweb, reklam kampanyalarında kurgusal fotoğraf veya video kullanmama kararı aldı.


Sunweb’in yeni kampanyasında artık kurgusal fotoğraf ve videolar gösterilmeyecek. Sunweb Group CEO’su Mattijs ten Brink şunları söyledi: “ Bir tatil; güneş, deniz ve kardan çok daha fazlasıdır. Bir kişi için inanılmaz olan, bir başkası için çok ta hoş olmayabilir. Bu nedenle, ideal tatiliniz herhangi bir reklamdan çok daha güzel olduğu için, kelimenin tam anlamıyla kişisel yorumlamaya yer veriyoruz.”


Sunweb’in “reklamdan daha güzel” kampanyası 15 Aralık’ta başlıyor.


Seyahat şirketleri reklamlarda benzer görselleri kullandığı için tüketicilerin kampanyaları ayırt etmekte zorlandıklarını düşünen CEO Ten Brink ‘”En güzel anılar genellikle çok az ışıkla veya tanınabilir bir tatil yeri olmadan yaratılır. Tatilcilerden gelen fark edilebilir, kusurlu ve bir o kadar da önemli görüntüleri Hollanda, Belçika ve Danimarka ile paylaşacağız. Zaten müşterilerden birçok özel hatıra aldık. Bu gerçek hikayeler, gerçek bir tatil hissi uyandırıyor ve bir tatilin ne kadar eşsiz olabileceğini gösteriyor.” diye konuştu.


Şubat 2019’da Triton Fund V tarafından satın alınan Sunweb Grubu Hollanda, Danimarka, İsveç, Belçika gibi ülkelerde faaliyet gösteriyor ve yaklaşık 400 kişilik bir çalışan kadrosuna sahip.

Benzer Haberler