Ana sayfa » Acenta-Tur Operatörü » Diana Travel filosuna 7 otobüs daha ekledi
Diana Travel filosuna 7 otobüs daha ekledi

Diana Travel filosuna 7 otobüs daha ekledi

Diana Travel, filosuna TEMSA’dan satın aldığı 5 adet Maraton ve 2 adet MD9 model araç daha ekledi.


Turizm sektörünün 44 yıllık markası Diana Travel ile satış anlaşması imzalayan TEMSA, düzenlenen teslim töreni ile 5 adet Maraton ve 2 adet MD9 model aracı şirketlerin filosuna dahil etti.


Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul törende şunları söyledi:


“Bu yıl kültür turunda 18-20 bin aralığında turiste hizmet vereceğiz. Gelecek yılki hedefimiz 30-35 bin arasında turiste hizmet vermek. Araçlarla ilgili konuşurken iki noktada talebimiz oldu. Birincisi konforlu koltuklar ve yolcunun rahat edeceği koltuk aralığı. İkincisi yolcuların memnun kalacağı dijital ortamın sağlanması. Maraton ve MD9 bunu fazlasıyla karşılıyor. Öte yandan konfor, performans, sunduğu teknoloji ve üzerinde bulunduğu koltuk kadar yolcu alabiliyor olması açısından bence mükemmel araçlar. Deneyimledikçe bunu daha iyi görebileceğiz. TEMSA’yı tebrik ediyorum ve bu iş birliğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”


TEMSA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, ise şöyle konuştu:


“Turizm sektörünün en önde gelen markalarından olan Touristica ve Diana Travel’in filosunda ürünlerimizin yer alıyor olması markamızı daha da güçlendiren bir unsur. Aynı zamanda bizler için de yeni fırsatlar sunacak bir iş birliği bu. Üstelik yıllardır yurtdışına ihraç ettiğimiz ve yurtdışı taşımacılardan büyük beğeni toplayan MD9 ürünlerimizin böylesine güçlü bir turizm markası olan iki şirketin filosunda yer alacak olması bu ürünün de yurtiçindeki saha başarısını çok ileriye taşıyacak. Bu teslimatın ayrı bir önemi de MD9 otobüslerimizin Türkiye lansmanı yapmadık ama en önemli lansman böyle bir güçlü turizm markasının filosunda yer almak olacak. Bundan daha iyi lansman olamazdı. Bu yüzden çok mutluyuz ve gururluyuz”

Benzer Haberler