Ana sayfa » Oteller » Wyndham, Yeni ‘Herşey Dahil’ Markasını Tanıttı
Wyndham Yeni 'Herşey Dahil' Markasını Tanıttı

Wyndham, Yeni ‘Herşey Dahil’ Markasını Tanıttı

Wyndham Otelleri, Grubun 22. Markası olan Wyndham Alltra’yı , Cancun ve Playa Del Carmen’deki iki yeni resort otel ile tanıttı.


Dünya genelinde 95 ülkede yaklaşık 9.000 oteli bünyesinde bulunduran Wyndham Hotels & Resorts ve Playa Hotels & Resorts ortaklığı ile hayata geçirilen ” Wyndham Alltra ” grubun Üst Orta Segment Her Şey Dahil Tatil Köyü Markası olarak lanse edildi.


Yeni marka “Alltra”, Wyndham’ın seyahat edenlere olağanüstü deneyimler sunma misyonuna uygun olarak “Herkes için Her Şey Dahil Seyahat” marka vaadinden doğdu.


Yeni marka, Karayipler’de ve diğer tatil beldelerinde hem aile dostu hem de yalnızca yetişkinlere yönelik tatil köylerini bünyesinde barındıracak.


Wyndham Alltra markası altında piyasaya sürülen ilk iki resort, 458 odalı Wyndham Alltra Cancun ve 287 odalı Wyndham Alltra Playa del Carmen oldular.


Wyndham Hotels & Resorts CEO’su Geoffrey A. Ballotti yeni markayla ilgili şunları söyledi:


“Wyndham Alltra, 150 milyonu aşkın yıllık konuğumuzu ilk her şey dahil markamızla tanıştıracak. En iyi sahil konumlarında her şey dahil tatil köylerinin önde gelen sahibi, işletmecisi ve geliştiricisi olan Playa Hotels ile ortaklığımız, müşterilerimizin ve 80 milyonu aşkın Wyndham Rewards üyemizin muhteşem, her şey dahil bir misafir deneyimine erişmesine imkan sağlayacak.”


Playa Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Bruce Wardinski ise şunları ekledi:


“Bugünkü duyuru ile Wyndham’ın güçlü dağıtım yeteneklerini ve ödüllü sadakat programını çok beğenilen her şey dahil uzmanlığımızla birleştiriyoruz. Birlikte, daha fazla her şey dahil tercih eden misafirlere ulaşmak için üst-orta ölçekli tatil köyü segmentinde yeni bir deneyim başlatıyoruz”


Wyndham Grubu’nun bünyesinde, Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection® ve Wyndham® dahil olmak üzere 22 otel markası bulunuyor.

Benzer Haberler