Ana sayfa » Oteller » Radisson’un Eskişehir’deki İlk Oteli Açıldı
Radisson'un Eskişehir'deki İlk Oteli Açıldı

Radisson’un Eskişehir’deki İlk Oteli Açıldı

Radisson Otel Grubu, şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Nova Vista Deluxe & Suites Eskişehir, a member of Radisson Individuals otelinin açılışını duyurdu.

Geçtiğimiz Nisan ayında Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals’ın başarılı açılışının ardından Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals’ın da hizmete girmesiyle Türkiye’deki Radisson Individuals otellerinin sayısı ikiye yükselmiş oldu. 

Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals, şehrin geniş yeşil parklarına, şehir merkezinde bulunan tarihi müzelerine ve çağdaş müzelere yakın bir konumda bulunuyor. Eskişehir, Masal Şatosu, müzeleri, geleneksel Osmanlı evleri, yemyeşil parkları, Porsuk Nehri kıyısındaki sosyalleşme alanları, üç üniversitesi ve Modern Cam Sanatı Müzesi’ne ev sahipliği yapan en eski yerleşim bölgesi Odunpazarı ile meşhur bir Bizans şehri. Misafirler, şehrin yakınındaki tepelerde bulunan doğal kaplıcaları keşfetme imkanına da sahip.

Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals toplam 110 standart oda, premium oda ve süitten oluşuyor. Otelin tüm odalarında, konukların kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamak için mikrodalga fırın ve ocağın bulunduğu mini bir mutfak, çay ve kahve yapma olanakları ve ücretsiz Wi-Fi gibi özel ayrıcalıklar sunuluyor. Otelin restoranı Emirgan Sütiş Eskişehir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini tatmak isteyen konuklara mükemmel bir deneyim sunarken, sosyal bir ortam arayan misafirlerin tercihi olan Queen Bar‘da zengin bir kokteyl menüsü ve atıştırmalıklar servis ediliyor. Otelde ayrıca, konukların dinlenip rahatlayabilecekleri bir butik spa, sauna ve fitness merkezinin yanı sıra 200 kişi kapasiteli iki toplantı salonu bulunuyor.

Radisson Otel Grubunun Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Eskişehir’deki ilk otelimizin kapılarını açmaktan ve Radisson Individuals markamızı Türkiye geneline yaymaya devam etmekten dolayı gururluyuz. Bu yeni otel ülkede aktif olarak hizmet veren ve geliştirilme aşamasında olan 45’i aşkın otelden oluşan mevcut portföyümüzü tamamlıyor ve Türkiye pazarında Radisson Individuals markamızı mükemmel bir şekilde temsil ediyor.’’

Nova Vista Deluxe & Suites Eskisehir, a member of Radisson Individuals Genel Müdürü Ozan Yılmazarslan ise “Misafirlerimizi ağırlamaktan ve Radisson Otel Grubu’nun ünlü “Evet, Yapabilirim!” hizmet anlayışı ile misafirlerimizin Eskişehir’de geçirdikleri her anı değerli kılmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler