Ana sayfa » Oteller » Marriott’tan Yeni Marka: Four Points Express by Sheraton
Marriott'tan Yeni Marka: Four Points Express by Sheraton

Marriott’tan Yeni Marka: Four Points Express by Sheraton

Ünlü otel zinciri Marriott bugün yeni orta segment markası Four Points Express by Sheraton’ı tanıttı.


Yeni marka, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da güvenilir ve uygun fiyatlı konaklamaya yönelik artan tüketici talebine cevap vermeyi amaçlıyor. Four Points Express by Sheraton, temiz, konforlu odalar, kahvaltı ve ücretsiz Wi-Fi sunarak hem tatil hem iş amaçlı seyahat edenler için uygun fiyata verimli ve dinlendirici bir deneyim sunacak.


Türkiye’de Antalya ve Bursa’da iki adet Four Points Express oteli anlaşması imzalandı.


Four Points Express by Sheraton Antalya Lara’nın 52 odasıyla 2023’ün sonlarında açılması planlanıyor. Four Points Express by Sheraton Bursa Nilüfer ise , Bursa’da misafirlerine Bursa, İstanbul ve İzmir’i birbirine bağlayan otoyolun yakınında elverişli bir konum sunacak.


İngiltere’deki ilk otel Four Points Express by Sheraton London Euston’un, tesiste yapılan önemli yenilemenin ardından 2024 yılında 201 konuk odasıyla açılması bekleniyor.


Marriott International Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Başkanı Satya Anand şunları söyledi;


“Four Points Express by Sheraton’in lansmanıyla, Marriott International’ın orta segmentteki büyümesini hızlandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yeni marka, orta segment gezginlere her seyahat amacını karşılayan bir konaklamanın temellerini doğru fiyat noktasında sunmak için dikkatle araştırıldı, tasarlandı ve yerelleştirildi”


Merkezi ABD’nin Maryland şehrinde bulunan Marriot International, 139 ülkede 30 marka altında faaliyet gösteren yaklaşık 8.600 tesisi yönetiyor.

Benzer Haberler