Ana sayfa » Oteller » İzmir’in ilk Hyatt oteli için imzalar atıldı.
İzmir'in ilk Hyatt oteli için imzalar atıldı.

İzmir’in ilk Hyatt oteli için imzalar atıldı.

Hyatt Hotels, bugün internet sitesinden yaptığı basın açıklamasında Orjin Konaklama Yönetim Hizmetleri A.Ş. ile İzmir’de açılacak ilk Hyatt markalı otel için imtiyaz sözleşmesi imzaladığını duyurdu. 2021 yılında hizmete girmesi beklenen 161 odalı otel, Türkiye’nin yedinci Hyatt markalı tesisi olacak ve aynı zamanda markanın Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’e ilk adımını temsil ediyor.

Hyatt Regency İzmir İstinye Park, yapımı devam etmekte olan İstinye Park İzmir’in bir parçası olacak. Kompleks lüks bir alışveriş merkezi ve 80.000 metrekarelik bir parkı içeriyor.

Havaalanına 20 kilometre uzaklıkta bulunan otel, İzmir şehir merkezine doğrudan erişim sağlayan metro, tramvay ve otobüs duraklarına yakın olacak.

Hyatt’ın başkan yardımcısı Takuya Aoyama, “Türkiye, Avrupa’nın en popüler turistik yerlerinden biri olmaya devam ediyor ve uzun süredir markamızı İstanbul’un dışına genişletmeye çalışıyorduk” dedi. “Ülkede üst sınıf gayrimenkul geliştirme ve işletmede mükemmel bir geçmişe sahip olan Orjin Grup ile çalışmaktan çok memnunuz.”

İzmir Körfezi’ne bakacak tesis, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler düşünülerek tasarlanacak ve kusursuz, kişisel deneyimler sunacak. Hyatt Regency Izmir İstinye Park’ta bir restoran ve barın yanı sıra spa ve fitness merkezi bulunuyor. Buna ek olarak, 2.000 metre kareden fazla fonksiyonel etkinlik alanına sahip olan otel, aynı zamanda kurumsal ve sosyal toplantılar için premium bir mekan sunacak.

Orjin Grubu başkanı Zafer Kursun, “Türkiye’deki marka varlığını genişletirken Hyatt ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. “Hyatt Regency, dünyaca tanınan bir marka olup Türkiye pazarı ve İzmir şehri hakkındaki kapsamlı donanımımız sayesinde premium bir tesis geliştireceğiz.” diye ekledi.

Hyatt Regency İzmir İstinye Park, Park Hyatt İstanbul – Maçka Palas , Hyatt Regency İstanbul Ataköy , Grand Hyatt İstanbul , Nish Palas İstanbul , Hyatt Centric Levent İstanbul ve Hyatt House Gebze’den sonra markanın Türkiye’deki yedinci oteli olacak.

Kaynak: Hyatt.com

Benzer Haberler