Ana sayfa » Oteller » IHG Yeni Markası Vignette Collection’ı tanıttı
IHG, Siber Saldırıya Uğradı

IHG Yeni Markası Vignette Collection’ı tanıttı

Ünlü otel zinciri IHG Hotels & Resorts bugün yeni Lüks & Yaşam Tarzı markası Vignette Collection’ı tanıttı.


Grubun 17. markası olan Vignette Collection , son dört yılda IHG’nin portföyüne eklediği altıncı marka oldu.
Vignette Collection, birinci sınıf bağımsız otel sahiplerine, global tanınırlık, IHG’nin Lüks ve Yaşam Tarzı uzmanlığı ve güçlü IHG Rewards sadakat programından faydalanma imkanı verirken, kendi kimliklerini koruma fırsatı tanıyacak.


IHG Hotels & Resorts CEO’su Keith Barr şunları söyledi:


“Yeni Vignette Collection, IHG’ye birinci sınıf bağımsız otelleri ailemize dahil etmek için çekici bir yol sunuyor ve her bir tesisin kendi kimliğini küresel ölçeğimizin gücüyle bir araya getiriyor.


Avustralya ve Tayland’daki ilk otellerimizin kanıtladığı gibi, her tesis bir diğeri kadar benzersizdir ve tümü IHG’nin kalite konusundaki güvenilir itibarı ile tescillenmiş olacak.”


“400’den fazla otel ve 100.000 oda ile sektördeki en büyük ikinci Lüks ve Yaşam Tarzı portföyümüzde son yıllarda yaptığımız iyileştirmelerle stratejik davrandık. InterContinental markamızın mirası ve küresel başarısı, Kimpton ve Hotel Indigo’nun hızlı uluslararası genişlemesi ve Six Senses ve Regent’in satın alınması üzerine stratejimizi belirledik. 10 yıl içinde 100’den fazla Vignette Collection oteli çekmeyi umuyoruz ve marka, net oda büyümesi hedefimizi gerçekleştirmenin anahtarı olacak.”


Markaya ilk katılan oteller Avustralya Brisbane’deki 5 yıldızlı Hotel X ile Tayland Pattaya’daki Pattaya Aquatique hotel oldular.

Benzer Haberler