Ana sayfa » Oteller » Best Western’in yeni CEO’su açıklandı
Best Western'in yeni CEO'su açıklandı

Best Western’in yeni CEO’su açıklandı

Best Western Otel Grubu, 2021 Kuzey Amerika Kongresi’nde Larry Cuculic’i şirketin yeni başkanı ve CEO’su olarak atadı.


Best Western Hotels & Resorts’un Kıdemli Başkan Yardımcısı ve genel danışmanı olarak Cuculic, İcra Komitesi ve Yönetim Kurulu’nun kıdemli hukuk danışmanı idi ve 1 Aralık itibariyle yeni görevine başlayacak.


Cuculic ayrıca Best Western’in insan kaynakları fonksiyonlarından, rezervasyonlardan, müşteri hizmetleri operasyonlarından ve otel geliştirme idari desteğinden de sorumluydu.


Cuculic, American Hotel & Lodging Association’ın (AHLA) Hukuk Müşavirliği Komitesi’nde de üye olarak görev yapıyor.


Eylül ayı ortasında Best Western’in önceki CEO’su David Kong’un 2021’in sonunda emekliye ayrılacağı duyurulmuştu.

Cuculic şunları söyledi:


“Değerli Yönetim Kurulumuz tarafından BWH Hotel Group’un bir sonraki Başkanı ve CEO’su olarak seçilmek gerçek bir onur. Organizasyonda görev yaptığım süre boyunca David Kong ile birlikte çalışma ve onun şirketimiz ve bir bütün olarak sektör üzerinde yarattığı olağanüstü etkiye tanık olma ayrıcalığına sahip oldum.”

”Sadece David’in geride bıraktığı mirası yaşatmayı umuyorum ve üyelerimizin ve organizasyonumuzun uzun vadeli başarısını sağlamaya kararlıyım. Yönetim Kurulumuzun ve sektördeki en başarılı üst düzey yönetici ekiplerden birinin desteğine sahip olduğum için şanslıyım. ”

”BWH Hotel Group’u bir sonraki aşamaya taşımak için Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz, meslektaşlarım ve kurumsal ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Benzer Haberler