Ana sayfa » Oteller » Best Western’e yeni yönetim kurulu başkanı
best westerne yeni başkan

Best Western’e yeni yönetim kurulu başkanı

Best Western Hotels & Resorts, Peter Kwong’u 2020 için Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçtiğini açıkladı. Şuan başkan yardımcılığı yapan Kwong ‘un 35 yıllık otelcilik tecrübesi var .
Best Western Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su David Kong, Kwong’un etkileyici bir tecrübesi ve markamızla ilgili derin bir bilgisi var ”dedi. “Otelcilerimiz arasında yenilikçi, stratejik ve güvenilir bir meslektaş olarak görülüyor. Marka imajımızı geliştirmeye ve otellerimize üstün gelir sağlamaya devam ederken onun uzmanlığının markamıza çok büyük değer vereceğinden eminim. ”

Bir Best Western sahibi olarak geçirdiği süre boyunca, Kwong, Best Western Hotels & Resorts’un bir yöneticisi olması yanısıra, VI. Bölge Pazarlama Kooperatifi ve Best Western Rezervasyon Teknolojileri Komitesi’nin bir üyesi olarak görev yapmıştır. 2015 yılında, Kwong Kaliforniya, Nevada ve Hawaii’yi içeren 6. Bölge’deki otel sahiplerinin çıkarlarını temsil etmek üzere Yönetim Kurulu’na seçildi.

Bir Güney Kaliforniya Üniversitesi mezunu olan Kwong’un kariyer yolu, Los Angeles Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nun yöneticisi, Los Angeles Çin Ticaret Odası’nın eski başkan yardımcısı ve Best Western eski başkan yardımcısı ünvanları da dahil olmak , çeşitli profesyonel kuruluşta öne çıkan birçok pozisyonu içermektedir. Chinatown İş Geliştirme Bölgesi’nin müdürü ve kurucu üyesi. Ayrıca Los Angeles Polis Departmanı için Topluluk Polis Danışma Kurulu, Güney Pasadena Polis Departmanı için Vatandaş Güvenliği Devriyesi ve Güney Pasadena Yeniden Geliştirme Komisyonunun eski bir komisyoncusu gibi topluluk organizasyonlarında aktif olarak yer aldı.

Kwong, “Best Western Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı konumuna seçilmek bir onur” dedi. “Bu marka ile onlarca yıl geçirdim ve yeni ve ilgili markaların eklenmesinden otelcilerimiz tarafından yapılan önemli tesis iyileştirmelerine kadar yaptığımız olağanüstü gelişime ilk elden tanık oldum. Markamız için bu heyecan verici dönem boyunca Yönetim Kurulumuza liderlik etmekten büyük heyecan duyuyorum ve Best Western’in 2020’deki muhteşem yolculuğunu sürdürmeyi dört gözle bekliyorum. ”

Kwong’un olağanüstü sonuçlar çıkarma konusundaki etkileyici sicili, 2020’de devam edecek ve Best Western Hotels & Resorts ‘ta önemli bir rol oynayacak

Benzer Haberler