Ana sayfa » Oteller » Accor yeni markası Emblems Collection’ ı tanıttı
Accor yeni markası ''Emblems Collection' tanıttı

Accor yeni markası Emblems Collection’ ı tanıttı

Fransız otel grubu Accor bugün; lüks segment butik otel ve resortlar için yarattığı yeni markası ‘Emblems Collection”ı tanıttı.


Koleksiyonun ilk oteli olan Guiyang Art Centre Hotel’in Aralık 2022’de Çin’in Guizhou bölgesinde açılması planlanıyor.


Yeni markanın 2030 yılına kadar dünya genelinde 60 otellik bir portföye ulaşması bekleniyor.


Accor CEO’su Sébastien Bazin yeni markayla ilgili şunları söyledi:


“Emblems Collection, Accor’un lüks tekliflerine taze ve heyecan verici yeni bir boyut katıyor. Büyüme ve gelişme stratejimizin temel odak noktası, 40 markamızın tamamının büyümeye, gelişmeye devam ettiğinden emin olurken; portföyümüze yeni lüks markaların yanı sıra koleksiyon markalarını da içeren agresif eklemeler yapmak.


“Emblems Collection’a katacağımız oteller, üst düzey, butik tarzı deneyimlerden hoşlanan gezginlerin yanı sıra, oluşturdukları bağımsız markalara değer veren ve küresel bir ortakla birlikte gelen avantajları arzulayan otelcilerin sahip olduğu oteller olacak.”


İlk otelini Çin‘in Guizhou şehrinde açacak olan Emblems Collection için Accor, dünya genelinde hedef destinasyonlarda yeni tesisler arıyor. Paris ve Prag markanın hedeflediği iki önemli şehir.


Diğer potansiyel şehirler ise Londra , Amsterdam , Berlin , Madrid , Marakeş, Kahire , Amman , Doha , Moskova , Bangkok , Seul , Sidney , Montréal, New York, Havana , Cartagena , Santiago , Buenos Aires , Montevideo ve Santiago.


Markanın resort portföyü için kısa listeye alınan destinasyonlar arasında ise Toskana , Mikonos, Bodrum, Algarve, Bali , Avustralya’nın Gold Coast’u ve Meksika’nın Riviera Maya’sı yer alıyor.

Benzer Haberler