Ana sayfa » Havayolları » SunExpress’ten Prag-İzmir seferleri
SunExpress, Newcastle'dan Antalya'ya Uçacak

SunExpress’ten Prag-İzmir seferleri

SunExpress önümüzdeki yaz sezonu için Prag’dan İzmir’e haftalık yeni bir uçuş düzenlediğini açıkladı . 30 Mayıs 2020’den itibaren geçerli olan yeni uçuşlar, her cumartesi 189 koltuklu modern Boeing 737-800NG uçakları kullanılarak yapılacak. SunExpress, geçen Haziran ayından bu yana Prag’tan Antalya’ya hizmet vermeye devam ediyor ve bu hattaki frekansını, yolcu talebindeki artışın ardından gelecek yıl haftalık üç uçuşa çıkaracak.

Prag Havaalanı Yönetim Kurulu Başkanı Vaclav Rehor.“Prag Havaalanından birkaç tatil noktasına düzenli doğrudan uçuş sayısının önümüzdeki yaz sezonunda artacağından memnunuz. Uzun vadede, Türkiye, tatil için Çek turistler arasında en popüler ülkelerden biri ”dedi.

SunExpress yöneticisi Wilken Bellmann,“Geçtiğimiz yaz Antalya servisimizle Prag operasyonumuza başladıktan sonra, bunu yalnızca haftada üç servise genişletmekle kalmayıp SunExpress’in ikinci en büyük üssü İzmir’e uçuş ekledğimiz için çok mutluyuz. Ege Denizi’ndeki güzel tatil yöresine uçuşlar her Cumartesi, Antalya uçuşları ise Salı, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. Bu, Çek turistlere bir sonraki seyahatleri için birçok cazip seçenek sunuyor ”

Benzer Haberler