Aşı olan çalışana 2 gün üzün veriyor

Aşı olan çalışana 2 gün izin veriyor

Cathay Pacific, aşılarını yaptıran Hong Kong merkezli tüm yer hizmetleri çalışanlarına iki günlük aşı izni verecek.


Hong Kong Merkezli havayolu Cathay Pacific, çalışanların aşılanmasını teşvik etmek amacıyla aşılarını yaptıran Hong Kong merkezli tüm yer hizmetleri çalışanlarına iki günlük aşı izni vereceğini duyurdu. Aşılı çalışanlar ayrıca ücretsiz mil, uçuş ve konaklamalar da dahil olmak üzere bir dizi başka hediye kazanmaya hak kazanacak.


Cathay Pacific, ayrıca ülkedeki aşılama kampanyasını desteklemek için tüketicilere yönelik başka bir teşvik daha sunuyor. Hava yolu, kura ile belirlenecek aşılı bir kazanana yeni Airbus A321neo uçağında özel bir partiye ev sahipliği yapma fırsatı veriyor.


Şanslı kazanan ve seyahat arkadaşları (tamamı aşılı olmak kaydıyla), A321neo’nun sunduğu yüksek teknolojili uçak içi ürünlerin tadını çıkaracak. Uçuş, yine aşılanmış hava mürettebatı tarafından gerçekleştirilecek.


Buna ek olarak, havayolu ayrıca yine kura ile 20 milyon mil hediye ediyor. Kazanan 10 kişi 1 Milyon Asia Miles, 100 kişi ise 100.000 Asia Miles kazanacak. Kuraya Ağustos sonundan önce tam doz aşılarını olan Hong Kong vatandaşları katılabiliyor.

Benzer Haberler