Ana sayfa » Avrupa » Royal Caribbean Premier Lig Ekibine Sponsor Oldu
Royal Caribbean Premier Lig Ekibine Sponsor Oldu

Royal Caribbean Premier Lig Ekibine Sponsor Oldu

Ünlü Cruise Şirketi Royal Caribbean, Premier Lig ekibi Wolverhampton Wanderers’ın antrenman giysilerine sponsor oldu.


Yeni anlaşma ile 2021/22 ve 2022/23 Premier Lig sezonlarında Wolves oyuncuları ve personeli tarafından giyilen tüm antrenman giysilerinde Royal Caribbean markası görünecek.


Seyahat firmalarının Premier Lig takımlarına olan ilgisi devam ediyor. Expedia’nın Liverpool ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının ardından, Trivago Chelsea ile KAYAK ta Newcastle United ile anlaşmıştı.


Wolves’un pazarlama ve ticari büyümeden sorumlu genel müdürü Russell Jones şunları söyledi: “Royal Caribbean’ı Wolves ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz.


“Konuşmaya başladığımız ilk andan itibaren, kendi sektörlerimizde norm olarak algılanan şeylere meydan okumak için ilerici bir yaklaşımı paylaştığımız açıkça görüldü. 2022’de Royal Caribbean heyecan verici yeni bir döneme girecek ve bu yolculukta önemli bir ortak olacağımız için gurur ve onur duyuyoruz.”


Royal Caribbean International EMEA başkan yardımcısı Ben Bouldin ise şunları ekledi:

“Royal Caribbean dünya genelinde faaliyetlerine geri dönerken ve inanılmaz bir 2022’ye hazırlanırken, Wolverhampton Wanderers FC ile olan bu ortaklık, görünürlüğümüzü ve erişimimizi genişletmek için mükemmel bir platform sunuyor.


“Takıma sezonun geri kalanı için bol şans diliyorum, artık Royal Caribbean’ı en büyük taraftarları arasında sayabilirler.”

Benzer Haberler